VİLLA & BUNGALOV

Anasayfa Villa & Bungalov THE LAKE HOUSE

lake kapak.jpg

THE LAKE HOUSE

4500 TL

Keramet, İznik Orhangazi Yolu No:634, 16825 Orhangazi/Bursa
THE LAKE HOUSE

İznik Gölü'nün hemen yanında zeytin ve servi ağaçlarıyla çevrili on dönümlük bir bahçenin içinde bulunan The Lake House Iznik, İstanbul'a sadece 1 saat 15 dakika uzaklıkta doğayla iç içe olabileceğiniz özel bir deneyim sunuyor. 

Her detayını kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak şekilde özenle tasarladığımız The Lake House Iznik, kendine özgü doğal güzellikleri ve eşsiz manzarasıyla sizi şehir hayatından uzak bir keşfe çıkarıyor. 

Özel tadım menülerimizle tatilinize lezzet katan şeflerimiz, en iyi lokal üreticilerden elde ettiğimiz ürünler ve tarlamızdan çıkan taptaze mahsüllerle size doğanın içinde doğal beslenebileceğiniz bir ortam sunuyor. 

ODALARIMIZ

Bahçe veya göl manzaralı olarak 5 tip, toplamda 12 adet odamız bulunmaktadır. Oda fiyatlarımıza rezervasyon butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Tesis haftasonu Cuma giriş Pazar çıkış şeklinde minimum 2 gece konaklama kabul etmektedir. Belirtilen fiyat 2 gecelik 2 kişilik kahvaltı dahil fiyattır. Tek gece talebiniz olması durumunda sadece Perşembe günleri konaklama sağlayabilirsiniz. Tek gece 2 kişilik kahvaltı dahil fiyat : 1750.TL'dir.