Hakkımızda

Anasayfa Nicea Events Hakkında

Nicea Events Hakkında

Misyon ;
Misafirlerimize kısa ve uzun turlarda bir arada özgürce, saygı ve sevgi ile seyahat hizmeti sağlayarak, uzmanı olduğumuz (MICE) kurumsal etkinlik alanında da toplantı, motivasyon ve kültürel tur aktivitelerimizle misafirlerimize profesyonel turizm hizmeti sunmaktır.

Vizyon ;
Niceaevents Turizm sürekli kendini yenileyen ve teknolojiyi takip eden profesyonel ekibi ile misafirlerine dürüst ve güven veren turizm hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda bu hizmetini muhteşem bir tarihe ve doğaya sahip “iznik” antik kenti için kullanarak; uluslararası turizm şehirleri arasında yer almasına gayret göstermektedir.

 

ANTİK HOUSE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKASI

Tüm çalışanlarımız ile birlikte misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak en iyi kalitede hizmet vermek Antik House İznik’in ana hedefidir.

Satınalma uygulamaları ile yerel ekonomiye büyük katkılarımız bulunmaktadır, bu sebeple tedarikçilerimizin ve hammaddelerimizin %95’i yereldir. Sürdürülebilir turizm için, daha az enerji, su, atık üreten, çevre dostu satınalma yapmaktayız.

 

Yasal Uyum

Antik House İznik tüm hizmet süreçlerinde yasal gerekliliklere uymayı ilke edinmiştir.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuza uygun hareket eden, işine tutkuyla bağlı bir işletmeyiz. Sosyal, kültürel, ekonomik, kalite, insan hakları, sağlık, güvenlik, risk ve kriz yönetimi hizmet politamızdır.

 

 • İşimize her aşamada değer katma bilinci ile yaklaşıyoruz.
 • Bizler burada çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz.
 • Yaptığımız her işin en iyisini yapmak istiyoruz.
 • Vizyonumuza uygun hareket ediyor ve misafirlerimizin uyarılarını önemle dikkate alıyoruz.
 • Yetenekli ve eğitimli insan gücümüze güveniyor ve en büyük kazanımın bu olduğuna inanıyoruz.
 • Bizler için değişmeyecek şey ise; doğaya saygımız ve yerel değerlerimizdir.

 

 

Çalışanlarımızın Güvenliği ve Personel Katılımı

Personelimiz en değerli varlığımızdır. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atacak riskleri en aza indirmek ve iş kazalarını önlemek için tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme yapılmakta ve son teknolojiler takip edilmektedir. Çalışanlarımızın eğitimi, insan haklarının korunması ve din, dil, ırk gözetilmeden eşit haklardan faydalanması vazgeçilmez kuralımızdır.

 

 

Misafir Memnuniyeti – Misafir Güvenliği

Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir şikâyetlerini takip etmek, şikâyetleri çözümlemek ve misafirlerimizi bu konuda bilgilendirerek şikâyetleri kendimiz için fırsata dönüştürmek öncelikli değerlerimizdir. Bu doğrultuda gelen şikayetleri değerlendirip misafirlerimizin gözünden eksikliklerimizi gidermek, misafir memnuniyetini ve pansiyon kalitesini artırmak için harika bir yoldur.

 

Doğal Çevreye Saygı

Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak çevre kirliliğini önlenmek, doğayı korumak, atıklarımızın miktarını azaltmak, geri dönüşümü sağlamak veya zararsız hale getirmek ana hedeflerimizdendir.

 

KAYNAK TÜKETİMLERİ

 

Enerji Tasarrufu

Antik House İznik enerji kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve enerji verimliliği konusunda sürekli iyileştirmeyi esas edinmiştir.

Elektrik tüketimi satın aldığımız tüm elektronik ürünlerin enerji tasarruflu olmasına ve enerji tasarrufu konusunda eğitim almayı hedeflemekteyiz.

Enerji tasarrufu ile ilgili aşağıdaki çalışmalar yapılmakta ve sürekliliği sağlanmaktadır.

Antik House İznik enerji tasarruflu ampuller ya da LED ışıklar kullanılmaktadır.

Antik House İznik’te dış aydınlatmalarda enerji tasarruflu LED ışıklar  ile aydınlatma yapılmaktadır.

Antik House İznik’te odalarımızda düşük enerji tasarruflu ampuller ile aydınlatma sağlıyoruz.

Odalarımızın perdeleri ile gün ışığından yararlanmak için yaz aylarında  açık tutularak iklimlendirme cihazları kullanılmamaktadır

 

 

Su Tüketimi

Su tüketimi sağlık, hijyen ve misafir memnuniyeti konularından ödün vermeden genel su tüketimini azaltmak amacıyla su tasarrufu sağlayan donanımlar kullanılmaktadır.

Antik House İznik  su tasarrufu ile ilgili aşağıdaki çalışmalar yapılmakta ve sürekliliği sağlanmaktadır:

 • Musluk ve duşlarda su akışını sınırlayarak kontrol ediyoruz.
 • Tuvaletlerde tasarruflu sifon sistemi kullanılmaktadır.

 

ATIK YÖNETİMİ

Antik House İznik olarak uyguladığımız Atık Yönetimi Sistemimizde öncelikli amacımız atık miktarını azaltmak, oluşan atıklarımızı iyi yöneterek çevreye en az zarar ile bertarafını sağlamak ve geri kazanılabilir olanları tekrar kazanmaktır.

Geri kazanılabilir atıklar; atık üretimimizi azaltmak için çeşitli çalışmalar yapıyor, misafirlerimizi  geri dönüşümü desteklemeye teşvik ediyoruz. Cam, kağıt ve plastik atıklarının geri dönüşümü için belediyenin sağladığı geri dönüşüm atıklarına aktarılmaktadır.

 

Hijyen ve Temizlik

Antik House İznik temizlik konusunda ki hassasiyeti gelen misafirlerimize steril bir ortam sunmayı ilkesi haline getirmiştir. Bu doğrultuda günlük temizliğe ve ortak alanların hijyenik olmasına önem gösterilmektedir.

 

Yerel Ekonomiye Destek ve Sürdürülebilir

Satınalma Uygulamaları Yerel ekonomiye olan katkımızın bulunmaktadır, bu sebeple tedarikçilerimizin ve hammaddelerimizin %95’i yereldir. Sürdürülebilir turizm için, daha az enerji, su, atık üreten, çevre dostu satınalma yapmaktayız.

 

 Hedeflerimiz;

 • Sürdürülebilir olanaklar oluşturmak.

 

 • Doğal kaynakların korunması.

 

 • Çevre dostu teknolojileri kullanımı.

 

 • Hizmetlerimizi bölge özelliklerine göre uyarlama.

 

 • Düzenli sürdürülebilirlik raporlarının hazırlanması.

Kurumsal Bilgi

Ticaret Unvan
Nicea Events Turizm Pazarlama Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

Vergi Dairesi
İznik

Vergi No
631 117 5798

Adres
Mustafa Kemal Paşa Mah. Kılıçaslan Cd. No:65/C  İznik / Bursa / TR

Banka Bilgileri
Türkiye İş Bankası
Hesap : NİCEA EVENTS TURİZM
Şube : 2225 – İznik / Bursa
Iban : TR51 0006 4000 0012 2250 3873 05